Přehled objednávky Vysypat košík

Datum doručení Nevybráno
Doba zapůjčení Nevybráno
Vybraný balíček Nevybráno
HOP boxy navíc Nevybráno
Dodatečné zboží Nevybráno
Zapůjčení dodávky
Pomocník
Cena balíčku
Cena dodatečného zboží
Cena dopravy
Cena za schody
Cena kauce
(Platba hotově při převzetí)
Slevový kupón
Cena celkem

Jak to celé funguje?

1. Objednejte si SmartHOP boxy z pohodlí Vašeho domova, kanceláře nebo telefonu

Všechno potřebné si zvolíte jednoduše v sekci Objednat, kde máte možnost zvolit mezi různými balíčky dle Vašich potřeb, na různé časové úseky a veškeré SmartHOP příslušenství, které budete potřebovat k Vašemu zdárnému přestěhování. Zvolíte si přesné datum, na které máte naplánované stěhování a počkáte, než Vám náš řidič celou objednávku přiveze přímo k Vašim dveřím.

Zobrazit více...

Pokud se Váš byt nachází ve vyšších patrech obytného domu bez výtahu, je nutno tuto záležitost zohlednit v objednávce. Náš řidič Vám standardně doručí celou objednávku za první dveře.

2. Přivezeme Vám SmartHOP boxy domů

Po potvrzení objednávky z naší strany Vám celou objednávku přivezeme ve Vámi zvolený den a čas na Vaši adresu. Náš řidič Vás bude kontaktovat předem na Váš mobilní telefon a sdělí Vám přesný čas svého příjezdu.

Zobrazit více...

Řidič celou objednávku osobně vyloží k prvním dveřím (pokud není dohodnuto jinak) a následně Vám ukáže, jak se SmartHOP stěhovací krabice a ostatní produkty používají a sdělí Vám tipy pro efektivní balení.

3. Zabalte všechno potřebné do našich SmartHOP boxů

Po doručení a složení všech produktů na Vaši adresu je již práce na Vás. Naplňte každou SmartHOP krabici Vašimi věcmi, zavřete víko, označte přiloženou nálepkou a dejte na stranu. Tento postup opakujte do doby, než budete mít vytvořen sloupec čtyř až pěti krabic na sobě. Pak začněte s vytvářením nového sloupce a opakujte postup pro všechny ostatní SmartHOP stěhovací krabice.

Zobrazit více...

Všechny doručené SmartHOP produkty včetně veškerého příslušenství Vám zůstávají po celou zvolenou dobu. Je jen na Vás, zda budete balit přes den nebo Vám stěhování nedá spát a budete balit v nočních hodinách.

4. Přestěhujte si vše potřebné nebo využije možnosti stěhovacích společností

Po zabalení všeho potřebného naložte SmartHOP stěhovací krabice do Vašeho vozu nebo do zapůjčené stěhovací dodávky a přesuňte všechny Vaše věci do nového bydlení. Na nové adrese doporučujeme nejdříve vybalit věci do ložnice, abyste si mohli vychutnat první noc plnými doušky.

5. SmartHOP produkty si vyzvedneme nazpět

Jakmile budete mít všechny Vaše věci přestěhované a vybalené, přijedeme si pro zapůjčené produkty na Vaši novou adresu. Pokud jste měli zařízenou donášku až do bytu, odneseme vše z Vašeho bytu až do našeho auta, na Vás je pouze SmartHOP stěhovací krabice dát do sebe a případně nahlásit, zda se některá z nich při stěhování poničila.

Pokud byste měli Vaše věci vybalené dříve než ve smluvený termín, a produkty by již nebyly potřebné, stačí nás kontaktovat a vyzvedneme všechny produkty v co nejkratší možnou dobu. O nic víc se nestaráte...

GoPay ikona 1 GoPay ikona 1 GoPay ikona 1 GoPay ikona 1 GoPay ikona 1 GoPay ikona 1 GoPay ikona 1 GoPay ikona 1
SmartHOP pobočky: Praha | Hradec Králové | Pardubice |